• ADAMIK Company

    Realizace výstavní expozice v Itálii (město Miláno) v roce 2012

  • Stánek pro firmu Romotop

    Realizace výstavní expozice na výstavě INFOTHERMA 2012 v Ostravě, kde jsme generálním dodavatelem výstavních expozic.

  • Stánek pro gymnázium PORG

    Realizace výstavní expozice pro gymnázium PORG v Ostravě v roce 2011

CzEn
AIVR s.r.o.

Řekli o nás

Firma AIVR je spolehlivý partner při realizaci dentálního veletrhu a výstavy InDent. Díky lidem z AIVRu proběhla stavba výstavy bez jakéhokoli problému a k naší spokojensti. V AIVRU najdete jen profesionály, kteří svou práci odvedou spolehlivě, přesně a dle přání klienta. Firma AIVR zajistí při realizaci výstavy kompletní servis, který jinde nenajdete. Už nyní se těšíme na další spolupráci.
Ing. Lubomír Urbánek, jednatel InDent Fair s.r.o.

Děkujeme společnosti AIVR za spolehlivý a profesionální přístup při realizaci Ostravského veletrhu hraček. S odvedenou prací jsme byli nadmíru spokojeni, jak po stránce realizační, tak po stránce komunikace, vstřícnosti a ochoty. Již připravujeme další ročník a i letos je hlavním dodavatelem expozic společnost AIVR. Věříme, že  skvělá kooperace vydrží i do dalších let a spolupráci s touto firmou vřele doporučujeme.
Mgr. Petr Juříček, výkonný ředitel EXAGE, spol. s r.o.

Se společností AIVR, s.r.o. jsme navázali úspěšnou spolupráci v roce 2011 a nadále v ní pokračujeme. Velice si vážíme, že dodavatelem veškerých expozic pro partnery akce Dny NATO v Ostravě & Dny Vzdušných sil AČR je společnost sídlící v našem regionu. Za hlavní organizátory této akce bych chtěl touto cestou společnosti AIVR poděkovat za ochotu, spolehlivost, pečlivost a věřím, že budeme i v následujících letech s realizací maximálně spokojeni.
Zbyněk Pavlačík, předseda sdružení Jagello 2000

 


Rychlý kontakt


© Všechna práva vyhrazena 1991-2021   AIVR s.r.o.
Programovali: SE-MO Data s.r.o.